В Рахові буде представництво Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна”

Таке рішення було прийняте на V-му засіданні Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування « Єврорегіон Карпати – Україна», яке відбулося 11 серпня 2016 року у Трускавці Львівської області. Вів засідання голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, з вітальними словами до присутніх –  представників самоврядних органів Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей – звернулися також голови Закарпатської облради Михайло Рівіс та Чернівецької облради Іван Мунтян, виконавчий директор АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин. Взяв участь у роботі даного засідання голова Рахівської районної ради Василь Іванович Дан,  якого було включено до складу Правління асоціації.

“Єврорегіон Карпати – Україна” – Асоціація органів місцевого самоврядування створена у 2007 року з метою сприяння розвитку територій Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, що входять до Карпатського Єврорегіону, координації та систематизації діяльності місцевих громад Карпатського Єврорегіону у галузі транскордонної співпраці, зокрема у галузях розвитку підприємництва та туризму, екологічній сфері, в тому числі енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії, розвитку транспортної та прикордонної інфраструктури та міжлюдській співпраці у рамках вказаного міжрегіонального об’єднання.

“В цілому бюджети Програм транскордонного співробітництва до 2020 року становлять 310 млн.євро, в тому числі на реалізацію Програми  “Румунія – Україна”, яка є найбільш актуальною для Рахівщини, передбачено 60 млн. євро.  Сьогодні було прийнято рішення про відкриття Представництва Асоціації  в Рахові, це в свою чергу відкриває нам нові можливості, сприяє розвитку Рахівщини та налагодженню ефективної транскордонної співпраці в різних галузях”, – зазначив голова Рахівської райради, член правління АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна” Василь  Дан.

Вам також має сподобатись...