Володимир Чубірко побажав депутатам успішної роботи

Голова Закарпатської обласної ради VI скликання подякував народним обранцям за роботу та побажав новообраним депутатам ефективно працювати на громаду Закарпаття.

«Місія виконана! Склав із себе повноваження голови Закарпатської обласної ради VI і запущено процес роботи новообраної облради. Сподіваюся, депутати активно включаться в роботу, поважатимуть один одного і, найголовніше, поважатимуть та працюватимуть на благо громади Закарпаття. Дуже б хотілося б, аби політичні амбіції відійшли на другий план. Власне, згуртованістю, заради досягнення добробуту людей та розвитку рідного краю, обласна рада VI скликання завжди відзначалася.

Також вірю, що новообрані депутати продовжать розвивати започаткований нами західний вектор, адже це додаткові можливості та інвестиції для рідного краю! Ми залишаємо наступникам добрий доробок, який просто треба примножувати.

Бажаю Закарпатській обласні раді VII скликання успішної роботи! Ну і сам не сидітиму склавши руки – планів багато, проблем, які потребують вирішення в Ужгороді та області ще більше. Продовжуємо працювати!», – зазначив Володимир Чубірко.

Вам також має сподобатись...