Відбулося засідання комісії по заготівлі природних ресурсів місцевого значення

 Вчора, 11 липня, під керівництвом голови Рахівської районної ради Василя Дана відбулося засідання комісії по наданню суб’єктам господарської діяльності погоджень на право заготівлі та закупки в населення природних рослинних ресурсів місцевого значення, на якому були присутні члени комісії: заступник голови районної ради Копич І.І., перший заступник голови райдержадміністрації Турок В.С., начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Рущак Д.Д.,  представники лісогосподарських підприємств району і заповідника, керівник податкової інспекції та голови населених пунктів.

На порядок денний було винесено питання про встановлення цін для збору дикоростучих грибів та ягід, які будуть рекомендуватися на схвалення відповідного  рішення сесією районної ради. В ході роботи комісії обговорили проблемні питання, що  виникають  в процесі заготівлі лісових ресурсів місцевого значення, та проаналізували роботу в цьому напрямку за попередні роки.

Також були обговорені пропозиції щодо легалізації даного процесу, що, у свою чергу, збільшить дохідну частину місцевих бюджетів населених пунктів району.

Вам також має сподобатись...