Рахівська райрада – Закарпаття

    Щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Рахівської районної ради. Рахівський район є одним з найбільших у Закарпатській області, має значний, перш за все, туристично-рекреаційний потенціал, багаті природні та трудові ресурси, має славетну історію, активну сучасність і значні перспективи у майбутньому.

Рахівщина – це край особливої краси і чарівності. Наша земля наділена дарами до яких сміливо можна додавати “най”: найвища гора українських Карпат – г.Говерла, най високогірний гірськолижний курорт – Драгобрат, най високогірне озеро – о.Бребенескул, найбільший район Закарпатської області, найвисокогірне місто і районний центр України – м.Рахів, а також наш район най центральноєвропейський, оскільки саме у нас знаходиться географічний центр Європи.

Мета створення сайту – прозорість та відкритість районної ради, як представницького органу району, відповідальність та звітність перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Сподіваюсь, що інформація, яка розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напрямках співпраці.