На Рахівщині вчергове побувала делегація з Вінниччини

poshkodzheni-yalynkovi-nasadzhennya-yasinya-lmg-2         30 липня Рахівщину відвідала делегація Могилів-Подільського району Вінницької області. До складу делегації ввійшли керівники Могилів- Подільської районної ради та адміністрації, представники місцевого самоврядування, держслужбовці, депутати та представники громадськості. Зустрічали гостей голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова райдержадміністрації Павло Басараба.

poshkodzheni-yalynkovi-nasadzhennya-yasinya-lmg-3 В ході робочої зустрічі, яка проходила в районній раді, обговорювалося питання співпраці та встановлення партнерських відносин між районами у різних галузях, реформування та розбудови ефективної системи дієздатного місцевого самоврядування, популяризації історичної спадщини. Враховуючи взаємну зацікавленість економічної, торгівельної та культурної співпраці, прагнучи подальшого зміцнення взаємних зв’язків,  голови районних рад підписали угоду про співробітництво.

Після завершення офіційної  частини команди представників місцевого самоврядування та держслужбовців обох районів провели товариський матч з футболу.

poshkodzheni-yalynkovi-nasadzhennya-yasinya-lmg-4poshkodzheni-yalynkovi-nasadzhennya-yasinya-lmg-5

Вам також має сподобатись...