Пленер майстрів пензля відбувся на Рахівщині

З 27 вересня у селі Чорна Тиса розпочав роботу всеукраїнський пленер художників.

Реалісти, живописці, імпресіоністи – художники із різних міст Закарпаття та Вінниччини зібралися, аби на лоні мальовничої карпатської природи писати картини, ділитися своїми здобутками та досвідом.

Серед них такі відомі митці Закарпаття та України, як народний художник України Тарас Данилич, заслужений художник України Володимир Павлишин, заслужений художник України Михайло Довгань, член національної спілки художників України Закарпатської організації Василь Чурей, член національної спілки художників України Закарпатської організації Микола Дуфинець, член національної спілки художників України Вінницької організації Аліна Старогородська, та інші, не менш відомі митці.

На своїх полотнах художники зобразили неймовірні пейзажі осінніх Карпат, повсякденне життя та побут сіл гуцульської Рахівщини, архітектуру – Струківську церкву, та інші не менш привабливі краєвиди.

Завітали на відкриття пленеру і справжні поціновувачі закарпатської школи мистецтва – голови Рахівських райадміністрації і райради Павло Басараба і Василь Дан.

– Завдячуючи Вам, Рахівщина стане відомою не тільки в Україні, а й за її межами, – зазначив Павло Басараба. – Ви увіковічнюєте наш мальовничий край на своїх полотнах, та даруєте шанувальникам нові шедеври.

4 жовтня відбувся вернісаж картин учасників пленеру, тож усі жителі села мали змогу оглянути та оцінити їхні роботи.

Прес-служба Рахівської РДА

Вам також має сподобатись...