Профільні комісії районної ради уважно вивчали питання, які виносяться на сесію 21 грудня

Сьогодні, 18 грудня, за участі голови районної ради Василя Дана та в.о. голови райдержадміністрації Віктора Турока відбулися одразу два засідання постійних депутатських комісій з питань бюджету; охорони здоров’я та соціального захисту громадян; промислової політики, підприємництва, банківської діяльності та інвестицій; освіти, культури, спорту, молодіжної політики та духовності; регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності та правопорядку; розвитку туризму, рекреації та прикордонного співробітництва, на якому депутати уважно вивчали проекти рішень, підготовлені до тринадцятої сесії, яка запланована на 21 грудня 2017 року.

Основними питаннями порядку денного комісій були ряд питань, серед яких внесення змін до діючих та затвердження нових програм, про районну комплексну Програму на 2018 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, про районний бюджет на 2018 рік та інші.

В ході дискусій депутатами було висловлено слушні пропозиції та доповнення до пропонованих матеріалів і проектів рішень, які будуть узагальнені та розглянуті на президії районної ради.

Вам також має сподобатись...