Засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 27 квітня голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у роботі засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний колегії було винесено п’ять питань, а саме: підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації за І квартал 2017 року; про стан виконання директивних та розпорядчих документів структурними підрозділами райдержадміністрації, установами та організаціями району, виконкомами сільських, селищних та міської рад; про хід виконання «Програми збереження пам’яток культурної спадщини Рахівського району на 2016-2020 роки» та «Програми розвитку культури і мистецтва в районі на 2016-2020 роки»; про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації до сімейних форм виховання; про стан благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району.

По першому та другому питанню порядку денного доповідала керівник апарату райдержадміністрації Олена Вайнагій до виступу по першому питанню долучилися голови сільських рад Федір Митрюк, Степан Мільчевич та Марія Оленчук.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Шепета ознайомив присутніх про хід виконання програм збереження пам’яток культурної спадщини та розвитку культури і мистецтва в районі на 2016-2020 роки, а Олена Кокіш, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації – про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.

Зі станом благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району присутніх ознайомив начальник відділу інфраструктури, ЖКГ та будівництва управління економічного розвитку РДА Михайло Штефура.

У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ району, голови самоврядних органів.

Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Павло Басараба.

 

 

Вам також має сподобатись...