Відбулася позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 21 вересня, під головуванням голови районної ради Василя Дана відбулася позачергова сесія Рахівської районної ради VІІ скликання. В роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Павло Басараба, начальники відділів, управлінь та служб районної державної адміністрації, селищні, сільські голови, керівники установ району.
Перед початком пленарного засідання від свого імені, від районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради та всього депутатського корпусу Василь Дан привітав усіх зі святом Пресвятої Богородиці, а також – з днем народження депутатів, які відзначали його у міжсесійний період, та побажав усім здоров’я, мирного неба, родинного затишку, благополуччя і плідної праці.
На порядок денний сесії було винесено одне питання: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, а також за пропозицією депутата районної ради Андрія Делятинчука, до порядку денного було запропоновано розгляд питання про внесення змін до районної Програми патріотичного виховання молоді, формування здорового способу життя, розвитку духовності, зміцнення моральних засад суспільства та забезпечення завдань щодо приписки громадян до призовної дільниці і їх призову на військову службу на 2014 – 2017 роки.
З інформацією по першому питанню порядку денного доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олена Ластовичак, по другому – завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Василь Богачук.
Ухвалені депутатами рішення забезпечать своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району, а також здійснення першочергових закупівель та робіт для установ соціальної сфери.
У Різному керівники району Василь Дан та Павло Басараба наголосили присутнім на тому, що в найкоротші терміни необхідно підготувати та систематизувати інформацію шкоди та збитки, завдані буревієм 17 вересня цього року соціальним установам та закладам, населенню.
Підсумовуючи засідання сесії Василь Дан подякував всім присутнім за плідну працю.

Вам також має сподобатись...