Відбулася чергова чотирнадцята сесія районної ради

Сьогодні, 22 лютого, у залі засідань Рахівської районної ради, під головуванням голови районної ради Василя Дана відбулася чергова чотирнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих Героїв Небесної Сотні та всіх українських патріотів, які віддали свої життя за Україну чотири роки тому.

Далі, голова районної ради Василь Дан привітав депутатів, що святкували у міжсесійний період свій день народження та представив нового в.о. керівника Тячівської місцевої прокуратури Мороза Івана Олеговича, а також заступник голови районної ради Іван Копич проінформував депутатів районної ради про відповіді на звернення, що були прийняті на попередніх засіданнях сесії.

Прийнявши регламент сесії та порядок денний депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

Першим депутати одноголосно затвердили зміни до діючих програм, звіт про фінансово-господарську діяльність друкованого комунального засобу масової інформації – районної народної газети «Зоря Рахівщини» за 2017 рік та про результати діяльності Тячівської місцевої прокуратури на території Рахівського району за 2017 рік.

Крім того, на пленарному засіданні районні обранці ухвалили низку Звернень до керівництва держави, зокрема щодо виділення коштів на відшкодування нанесених збитків мешканцям Рахівського району, які проживають у житлових будинках та постраждали внаслідок буревію 17 вересня 2017 року, з резервного фонду Державного бюджету України. Також у зв’язку з намірами закриття радіотелевізійної станції Косівська Поляна в Рахівському районі, депутати просять залучити РТС Косiвська-Поляна до мережi ефiрного цифрового телебачення, що дасть змогу забезпечити населенню гiрської мiсцевостi надiйний прийом.

Керівники району Василь Дан та Павло Басараба зауважили, що розпочався процес роздільного сортування побутових відходів у населених пунктах району та найближчим часом буде закуплено нові контейнера для роздільного збирання відходів та спеціальні преси на гідравлічній основі для пресування сміття.

А також, за пропозицією очільників району, депутати одноголосно підтримали проведення 13 березня спільної молитви за процвітання Рахівщини та миру в Україні.

Вам також має сподобатись...