Відбулася тристороння зустріч щодо спільних ініціатив розвитку Гуцульщини

Сьогодні, 23 лютого, голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба приймали делегації від Союзу Українців Румунії та Косівського району Івано-Франківської області.
Василь Іванович звернувся до всіх присутніх із вітальним словом та щиро подякував представникам румунської та косівської делегацій, зокрема: голові Союзу Українців Румунії, депутатові Парламенту Румунії Миколі Петрецькому та голові Союзу Українців Румунії Марамурешського повіту Мирославу Петрецькому, голові Косівської районної ради Павлові Ванджураку, кандидату сільськогосподарських наук, директорові Комунального закладу «Гуцульська Гражда» Василеві Лосюку, голові Всеукраїнського підрозділу «Гуцульщина», кандидату біологічних наук, в.о. директора Національного природного парку «Гуцульщина» Юрієві Стефураку за підтримку проявленої ним ініціативи щодо зустрічі на Рахівщині .
У заході також взяли участь голова Квасівської сільської ради Василь Діміч, депутати Рахівської районної ради Дмитро Тулик та Микола Беркела.
Під час зустрічі сторони у теплій, дружній атмосфері одностайно підтримали ініціативу заснування Міжнародного фестивалю ліжникарства, попередньо узгодили місце та дату проведення першого фестивалю – с. Кваси Рахівського району, серпень 2018 року, та анонсували підписання найближчим часом тристоронньої Угоди про співпрацю.
Павло Басараба у своєму виступі зазначив, що як очільник виконавчої влади району, бере на себе зобов’язання щодо втілення у життя всіх досягнутих домовленостей.
Крім того, у ході зустрічі представники Косівщини запропонували спільно звернутися до ЮНЕСКО з ініціативою щодо включення гуцульського ліжника до об’єктів нематеріальної спадщини.
Представники делегацій щиро подякували Василю Івановичу та Павлу Васильовичу за гостинну зустріч і висловили сподівання на плідну співпрацю у справі розбудови тристороннього партнерства.

Вам також має сподобатись...