Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

У четвер, 26 жовтня, в малому залі засідань районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням голови Рахівської районної ради Василя Дана. Участь у заході також взяли голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба, заступник голови районної ради Іван Копич, сільські голови населених пунктів району, директрори лісгоспів, секретарі міської та сільських рад.   
Відкриваючи засідання, Василь Дан наголосив на важливості винесених питань, які потрібно детально розглянути, обговорити та прийняти відповідні рішення. Начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Дмитро Рущак проінформував сільських голів про перспективи розвитку залізничного пасажирського сполучення Рахівського району та про порядок реалізації деревини, доцільність проведення щоквартальних електронних торгів на Аграрній біржі, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Роман Рогожан доповів присутнім про втрати доходів районного бюджету внаслідок виведення окремих бюджетних установ з районного підпорядкування, а начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Олександр Боднарчук виступив з питаннями про створення на території парку Буркут м. Рахів музею етнографії та побуту Рахівщини і про реалізацію інвестиційного проекту «Туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець».
За результатами зустрічі учасники Координаційної ради з питань місцевого самоврядування прийняли важливі рекомендації та відповідні рішення з обговорених питань.
Наприкінці зібрання голова районної ради Василь Дан подякував членам Координаційної ради за участь та плідну роботу.

Вам також має сподобатись...