Солотвинський солерудник терміново потребує державної допомоги

Депутати Закарпатської облради – Василь Дем’янчук, Василь Федурцьо та Валерій Мурга у своєму колективному запиті, поданому під час першого пленарного засідання 9-ої сесії, просять очільника облради Михайла Рівіса клопотати перед Міністерством агрополітики щодо внесення зміни до порядку фінансування бюджетної програми з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт Державного підприємства «Солотвинський солерудник», що на Тячівщині.

У депутатському запиті сказано: «Звертаємося до Вас з проблемним питанням ДП «Солотвинський Солерудник». Дане підприємство знаходиться в процедурі ліквідації з15.12.2006 року.

В умовах прогресивного погіршення рівня екологічної та промислової небезпеки в зоні надзвичайної ситуації державного рівня на території смт Солотвино, з 2013-11.2017 років на її ліквідацію виділено з бюджету України катастрофічно низький відсоток від проектних призначень. На протязі попередніх років, внаслідок обмеженого фінансування, найбільш необхідні,

першочергові заходи, які б були спрямовані на локалізацію надзвичайної ситуації не проводились, що призвело до її стрімкого розростання й ускладнення.

Вже кілька років, за відсутністю належного фінансування, не проводяться необхідні відновлювальні роботи, на утримання апарату також йде значна кількість коштів.

Просимо Вас порушити клопотання перед Міністерством аграрної політики України винайти можливість щодо термінової засилки проекту змін до порядку фінансування бюджетної програми з ліквідації та екологічної реабілітація території впливу гірничих робіт Державного підприємства «Солотвинський солерудник» Тячівського району Закарпатської області на затвердження до Мін’юсту України та прискорити винесення його на затвердження до Кабінету Міністрів України», – клопочуть обласні обранці у своєму запиті.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...