Розпочали роботу постійні комісії Рахівської районної ради

Сьогодні, 19 лютого, згідно плану підготовки і проведення чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання, за участі голови районної ради Василя Дана та голови райдержадміністрації Павла Басараби, розпочали свою роботу постійні комісії Рахівської районної ради.

У першій половині дня з метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень, які виносяться на сесію, на спільному засіданні постійних комісій розглянули депутати, що входять до складу комісій з питань бюджету; охорони здоров’я та соціального захисту громадян; промислової політики, підприємництва, банківської діяльності та інвестицій.

У другій половині дня спільне засідання провели постійні комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та духовності; регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності та правопорядку; розвитку туризму, рекреації та прикордонного співробітництва. 

На засіданні депутати розглянули ряд питань порядку денного, серед яких внесення змін до діючих програм, звіт про фінансово-господарську діяльність друкованого комунального засобу масової інформації – районної народної газети «Зоря Рахівщини» за 2017 рік, внесення змін до районного бюджету та інші.

Засідання пройшли в конструктивному руслі, а висловленні зауваження і пропозиції до проектів рішень будуть винесені на розгляд президії, яка відбудеться завтра, 20 лютого.

Вам також має сподобатись...