Рахівщині бути серцем Європи

Вчора, 31 липня, голови Рахівської районної ради Василь Дан та Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба здійснили робочу поїздку у село Кваси із метою ознайомлення з ходом виконання ремонтних робіт на відрізку шляху автодороги «Мукачево-Рогатин».

Голова райради Василь Дан, голова райдержадміністрації Павло Басараба, голова Квасівської сільської ради Василь Діміч та директор санаторію «Гірська Тиса» Микола Кірпа висловили вдячність дорожникам за оперативність при виконанні ремонтних робіт проїжджої частини в межах с.Лазещина – с.Кваси, що здійснюється за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття, а також вручили символічні подарунки і подяки районної ради та райдержадміністрації.

Голова районної ради Василь Дан, звертаючись зі словами подяки до дорожників, наголосив на тому, що розбудова та капітальний ремонт доріг у нашому гірському краї підтверджують те, що Рахівщині бути серцем Європи.

«Значення доріг важко переоцінити у сучасному світі. Шляхи сполучення завжди були потужнім поштовхом розвитку місцевості, через яку вони пролягають. Будівництва нової дороги – це результат злагодженої співпраці, яка не тільки сприятиме місцевому туристичному розвитку, а й позитивно вплине на туристичний імідж району в цілому. Пожвавлення туристичного руху тягне за собою розвиток супутньої інфраструктури, а це – нові робочі місця та відрахування до районного та місцевого бюджетів» – відзначив Павло Басараба.

Керівники району від себе особисто та усіх мешканців Рахівщини висловили велику вдячність голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Геннадійовичу Москалю за підтримку у розбудові нашого гірського району, за постійну турботу та за сприяння у виділенні коштів для капітального ремонту автодороги «Мукачево-Рогатин» з так званого «дорожнього експерименту».

Вам також має сподобатись...