Питання ліквідації наслідків негоди в селищі Ясіня, розглянули на засіданні оперативного штабу

Цієї суботи, 7 жовтня, відбулося засідання оперативного штабу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рахівської РДА.
За даними Українського гідрометеорологічного центру починаючи з вечора 5-го жовтня та протягом дня 6-го жовтня, на території Рахівського району прогнозувалося посилення швидкості вітру до 25-30 м/с.
З метою організації заходів у період значного погіршення погодних умов, було попереджено всі служби, установи та організації щодо приведення в готовність техніки для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.
За інформацією голови Ясінянської селищної ради Едуарда Зелінського, в ніч з 5-го на 6-те жовтня, шквальним вітром пошкоджено та зруйновано більше половини крівлі багатоповерхівки (56 квартир) по вул. Визволення, буд. 109, яка знаходиться біля фабрики ,,Хутро”. Дана багатоповерхівка не перебуває на балансі селищної ради, і не є її комунальною власністю, тому, голова селища звернувся до голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Павла Басараби з проханням винести дане питання на розгляд.
На даний час комісія селищної ради проводить заходи щодо оцінки збитків.
Щоб допомогти громадянам, які проживають у будинку, голова Ясінянської селищної ради Едуард Зелінський, звернувся до голови районної ради Василя Дана та голови райдержадміністрації Павла Басараби з проханням виділити кошти з районного бюджету для перекриття крівлі багатоповерхівки.
За рішенням оперативного штабу, звернення щодо виділення коштів з районного бюджету для ремонту пошкодженої крівлі багатоповерхівки, що знаходиться за адресою смт. Ясіня, вул. Визволення, буд. 109, буде винесено на розгляд чергової сесії Рахівської районної ради.
Прес-служба Рахівської РДА

Вам також має сподобатись...