Петро Грицик: Анталовецька школа – це приклад того, що такий сучасний навчальний заклад має бути у кожному селі не тільки нашого краю, а й всієї України

Мрія, що стала дійсністютак можна сказати про задум депутата облради Мирона Помпеля, який порівняно не так давно поставив собі амбітне завдання: реконструювати рідну Анталовецьку сільську  школу, що на Ужгородщині, та збудувати спортивний майданчик для молоді. Свого часу він також навчався в цих стінах, то ж вирішив, що школу з цікавою історією, яка збудована в 1932 році  минулого століття для дітей чеських інженерів, які працювали на лісопереробних підприємствах, треба зберегти. І взявся за втілення задумів  у життя. Будівельні матеріали, робітники, нагляд за якістю роботи – це стало його чи не головним питанням не на один день.

 І ось та, довгоочікувана мить: перерізання символічної червоної стрічки, оглядини будівлі з новими дахом, вікнами, підлогою, партами, центральною системою опалення, сучасними котельнею та фасадом, і демонстрація талановитих спортсменів  на чудовому спортмайданчику – все задля гостей,  школярів і батьків. Родзинкою свята було відкриття пам’ятної дошки першому президенту Чехословаччини Томашу Масарику.

На адресу винуватців торжества  лунало чимало теплих слів. Адже на урочисту церемонію з подарунками, квітами та добрим настроєм прибули керівники краю – голова ОДА Г.Москаль та заступник голови облради П.Грицик, депутати різних рівнів, гості та запрошені.

У своєму вітальному слові Петро Грицик подякував всім, причетним до реалізації проектів, відзначив ініціативу депутата та побажав школярам успіхів у навчанні, де серед обов’язкових предметів діти мають змогу вивчати словацьку мову. Адже тут проживає чисельна словацька громада.

-Це приклад того, що такий сучасний навчальний заклад має бути у кожному селі не тільки нашого краю, а й всієї України, – наголосив Петро Васильович, додавши, що у 21 віці вся малеча має мати гідні умови навчання, затишок, бо це заохочення до досягнення якості знань, щоб у підсумку зробити  їх взірцем європейської освіти на рідній землі.

На завершення П.Грицик багатьом винуватцям торжества вручив відзнаки обласної ради.

  Прес-служба облради

Вам також має сподобатись...