Прийнято бюджет Рахівщини на 2017 рік

22 грудня відбулося пленарне засідання восьмої сесії Рахівської районної ради. Вів сесію голова районної ради Василь Дан, у роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Павло Басараба, керівники установ та організацій району, голови населених пунктів, представники структурних підрозділів райдержадміністрації і інші.

Засідання сесії проходило на передодні новорічно – різдв’яних свят тому перед початком роботи, присутніх привітали учні Рахівської ЗОШ №3 щедрівками та колядками. На порядку денному роботи сесії було 37 питань. Серед них звіт голови районної ради, галузеві районні програми, зміни до них, звернення відносно мораторію на вивіз кругляку,  а також проект бюджету на 2017 рік. Василь Іванович розповів присутнім про роботу Рахівської районної ради, депутатського корпусу, виконавчого апарату та комунальних підприємств ради в поточному році.

З самого початку роботи районна рада сьомого скликання продемонструвала злагоджену та конструктивну роботу в інтересах мешканців Рахівщини. Питання, що розглядалися, були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій, тому були прийняті одноголосним голосуванням без додаткових обговорень. Завершуючи роботу сесії голова райради Василь Дан та голова райдержадміністрації Павло Басараба подякували депутатам за плідну роботу та привітали з наступаючими святами.

–  Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань Рахівщини. Усім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням і розумом наше життя, розбудовувати рідний край і Вітчизну. Тож нехай Новий 2017 рік прийде до вас, лише з радістю, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність. Упевнений, новий рік принесе в кожен дім мир, спокій і добробут. Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай Господь усім нам снаги жити й творити в ім’я Рахівщини, Закарпаття і всієї України! Щасливого нового року й веселих різдв’яних свят!

Такими словами голова Рахівської районної ради Василь Дан завершив засідання восьмої сесії.

Вам також має сподобатись...