Відбулося віче, приурочене 99-ій річниці Гуцульської республіки

Сьогодні, 21 січня, біля Ясінянського історико-краєзнавчого музею відбулися урочисті заходи з нагоди 99-ї річниці Гуцульської республіки, за участі голови обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, голови районної ради Василя Дана, голови районної державної адміністрації Павла Басараби та голови Ясінянської селищної ради Едуарда Зелінського.

Захід розпочався із покладанням квітів до пам’ятника Президенту Гуцульської республіки, коменданту гуцульських сотень українських січових стрільців, одного з міністрів Уряду Карпатської України Степану Клочураку.

На народному віче голова ОДА Геннадій Геннадійович Москаль зачитав історичну довідку про події які відбувались на наших землях.

Голова Рахівської районної ради Василь Дан у своєму виступі зазначив, що 99 років тому в самому серці Карпат у селищі Ясіня утворилась Гуцульська Республіка, і хоч вона проіснувала недовго, проте була прикладом великої національної свідомості і патріотизму гуцулів та побажав міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної Рахівщини та України в цілому.

Завершились урочистості святковим концертом за участі фольклорного дитячого колективу Ясінянської дитячої школи мистецтв та аматорського народного ансамблю пісні і танцю „Лісоруб”.

Вам також має сподобатись...