День Соборності України

Сьогодні в Рахові відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України, в якому взяли участь голова районної ради Василь Дан, голова райдержадміністрації Павло Басараба, керівники та працівники різних відомств, установ та організацій району. 

В 1919 році День Соборності України увійшло до національного календаря як величне державне свято. У золотоверхому Києві відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів.

Завдяки виваженості, наполегливості та далекоглядності політичних лідерів, ініціаторів і безпосередніх творців Акту злуки, було об’єднано дві гілки українського народу, розділених історією.

Пам’ятаючи про цю величну подію, ми будуємо нову Рахівщину на принципах демократії, верховенства права, виховуємо дітей на яскравих прикладах минулого, пробуджуємо в них повагу до наших традицій, культури, віри.

Ми усвідомлюємо, що лише в єдності дій та соборності душ можемо зробити рідний край економічно й духовно багатим, розвиненим та конкурентоспроможним, а Соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

Нехай нашу спільну працю вінчають світлі справи, спрямовані на розвиток нової Рахівщини і України, добробут і розквіт духовності нашого народу!

 

 

Вам також має сподобатись...