Підсумкова нарада із керівниками підприємств комунальної власності районної ради

Сьогодні, 2 березня, під керівництвом голови Рахівської районної ради Василя Дана відбулася нарада із керівниками підприємств комунальної власності районної ради.

Насамперед, Василь Іванович зазначив, що метою подібного зібрання є покращення роботи комунальних підприємств і зауважив, що подібні зустрічі дають змогу звітувати про зроблене, озвучувати і вирішувати питання.

В ході проведення наради, кожен із присутніх керівників проаналізували діяльність підприємств, розповіли, які є напрацювання за минулий рік роботи, що планують зробити цього року та визначили шляхи їх реалізації.

Слід зазначити, що фінансово-господарські показники “Бюро технічної інвентаризації” та ”Архітектура-плюс” за 2017 рік, значно покращилися у порівнянні з попереднім періодом.

В свою чергу “Агенція регіонального розвитку Рахівщини” займається написанням грантових проектів, що дає змогу залучати додаткові кошти у різні галузі району.

Редакція районної газети “Зоря Рахівщини”, не дивлячись на сучасні тенденції зниження попиту друкованих видань, зберегла популярність видання та забезпечила стабільну роботу підприємства. Добре працює і комунальне підприємство “Трудовий архів”.

Підводячи підсумки, Василь Іванович зауважив, що в цілому динаміка роботи комунальних підприємств району за 2017 рік є позитивною та треба докласти чимало зусиль, щоб у поточному році динаміка роботи не була втрачена.

Вам також має сподобатись...