Депутати облради затвердять зміни до обсягу доходів та до розподілу видатків обласного бюджету на цей рік

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення „Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2016 №617 „Про обласний бюджет на 2017 рік”.

У пояснювальній записці зазначається, що даний проект рішення розроблено відповідно до чинного законодавства України.

Так, відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України: від 27 вересня 2017 р. №690-р «Про розподіл резерву коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році»; від 27 вересня 2017 р. №673-р «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами п’ятим – восьмим пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік», обласному бюджету на 2017 рік збільшено обсяг субвенцій з державного бюджету на суму 20 673,1 тис грн.  Вони  й розподілені між районними та міськими бюджетами на передбачені законодавством  цілі.   Зокрема, у додатку 9 до проекту рішення вказані зміни до показників міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету місцевим бюджетам на 2017 рік.

Проектом рішення враховано перерозподіл призначень і кредитування у межах загального обсягу по головних розпорядниках коштів та субвенцій із урахуванням фактично нарахованих пільг і житлових субсидій населенню, допомоги сім’ям з дітьми і виплати інвалідам на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...