Засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 31 травня 2017 року, голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у роботі засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний колегії було винесено три питання, а саме: підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року; підсумки виконання бюджету району за І квартал 2017 року; про надання земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО за межами населених пунктів району.

По першому питанню порядку денного доповідав начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Дмитро Рущак.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ластовичак ознайомила присутніх про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2017 року, а Юрій Дзядів, начальник міськрайонного управління Держкомзему в Рахівському районі – про надання земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО за межами населених пунктів району.

У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ району, голови самоврядних органів.

Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Павло Басараба.

 

Вам також має сподобатись...