Засідання 7-ї сесії Рахівської районної ради

Сьогодні відбулося засідання 7-ї сесії Рахівської районної ради. Вів засідання голова районної ради Василь Дан, в роботі взяв участь голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба. На розгляд депутатів було підготовлено 18 питань порядку денного.

7-sesiya-1Першим розглядався звіт голови районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень за період з серпня 2015 по серпень 2016 року. Павло Васильович розповів депутатам про виконану роботу, про проекти які вдалося реалізувати за звітній період у різних галузях та напрямках. Присутні схвально віднеслися до звіту голови державної адміністрації, адже не дивлячись на складні умови сучасності, завдяки активній позиції райдержадміністрації та райради, вдалося зберегти в Рахівському районі позитивні тенденції подальшого розвитку. Депутати прийняли звіт голови одноголосно.

7-sesiya-2Також на даній сесії розглядалася інформація керівника Тячівської місцевої прокуратури  «Про стан законності в Рахівському районі за дев’ять місяців  2016 року». Заслухавши дану інформацію депутати звернулися до доповідаючого з рядом питань. Зокрема зауважили, що після ліквідації в Рахівському районі самостійних структурних підрозділів служб та відомств, які відповідають за законність та правопорядок, різко зросла кількість злочинів. Також депутати просили тримати на особливому контролі хід справ з розслідування резонансних злочинів, які було зроблено в районі.

Серед питань, що розглядалися на даній сесії було питання  про затвердження Схеми планування території Рахівського району Закарпатської області. Депутати звернули увагу, що не всі зауваження та пропозиції було враховано при розробці даної Схеми. Голови населених пунктів району також висловили готовність надати пропозиції та зауваження місцевих громад щодо даної Схеми. Після обговорення головуючий Василь Дан наголосив, що дане питання у найближчий період буде розглянуто на Координаційній раді при голові районної ради з питань місцевого самоврядування, за участі голів місцевих громад та відповідних спеціалістів. Більшістю голосів депутатів прийнято рішення, що питання затвердження Схеми залишити на доопрацювання.

В цілому робота сесії пройшла в конструктивному руслі. На завершення голова районної ради Василь Дан подякував депутатам за плідну роботу

 

Вам також має сподобатись...