Заключний інформаційний семінар проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа»

26 квітня 2017 року в місті Мукачево відбувся заключний інформаційний семінар проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа», учасниками якого були представники Рахівщини, а саме: директор КП «Агенція регіонального розвитку Рахівщини» Функен Л.П., працівники Рахівської міської, Великобичківської селищної, Богданської, Лужанської сільських рад, директор Косівськополянського СБК,  члени ГО «Тиса».

За інформацією агентства сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА», основними заходами проекту є запровадження тривалих заходів та форм пересування, спрямованих на зменшення частки використання приватних автомобілів на користь більш екологічних видів транспорту; підвищення обізнаності населення про важливість переходу міст на більш сталі види транспорту та форми пересування задля покращення умов комфортного проживання в містах, підвищення якості повітря, зниження шумів та покращення здоров’я населення.

За підсумками проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа» було відзначено високий рівень активності громад Рахівщини під час проведення заходів Тижня мобільності з 16 по 22 вересня минулого року, а також нагороджено Рахівський район іменним рол-апом «Європейський тиждень мобільності» та Рахівську міську раду – за ІІ місце у конкурсі сталих закладів. Зокрема, місто в результаті перемоги отримало 5 велосипедних стоянок, 15 дорожніх знаків та іменний рол-ап.

Також менеджерами проекту С. Купцовою та Н.Волошиною було наголошено на тому, що стартує підготовка до Європейського тижня мобільності 2017 року з гаслом «Разом – ефективніше», який традиційно відбуватиметься з 16 по 22 вересня, та висловлено сподівання, що цього року міста і села Закарпаття ще активніше долучаться до загальноєвропейської ініціативи.

 

Вам також має сподобатись...