Влада району докладає всі зусилля для введення в експлуатацію загальноосвітньої школи І ступенів в присілку Вільховатий

Сьогодні, 5 квітня, голови Рахівської районної ради Василь Дан та Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба здійснили робочу поїздку у село Костилівку з метою обстеження незавершеної реконструкції дитячого садка під Вільховатську школу.

Реконструкцію садка розпочали ще у 2008 році, але через брак фінансування виконати роботи вдалося тільки протягом останніх двох років.

– Потрібно докласти всіх зусиль у залученні коштів із різних джерел для введення в експлуатацію школи, щоб діти нарешті мали новий, просторний освітній заклад, – наголосив Василь Дан.

– Завершення робіт у школі надзвичайно важливе і, враховуючи гостру потребу в навчальних класах, необхідно ввести в експлуатацію новий та сучасний освітній заклад, аби маленькі костилівці отримували якісну освіту у комфортних умовах, – зазначив Павло Басараба.

Для того аби школа запрацювала, необхідно провести водопостачання, підключити будівлю до мережі електропостачання, встановити пожежні резервуари, встановити ринви, влаштувати спортивний майданчик, та звісно – обладнати класи всім необхідним для навчання: партами, шкільними дошками та іншим інвентарем.

Частину коштів планують профінансувати за рахунок районного бюджету, тож голови будуть просити про допомогу районних депутатів, а також звернуться до голови ОДА Геннадія Москаля з проханням дофінансувати виконання робіт.

Довідково. Кошторисна вартість станом на липень 2016 року складає 7772,755 тис. грн.

У 2016 році на реконструкцію дитячого садка під Вільховатську ЗОШ І ступеня використано 3776,44348 тис. грн. – за рахунок коштів програми регіонального розвитку в сумі 3353,377 тис. грн. та районного бюджету – 423,066 48 тис. грн.

Вам також має сподобатись...