Відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України


Сьогодні, 27 червня, напередодні відзначення 21-ї річниці Конституції України у залі засідань районної ради відбулися урочистості. У заходах взяли участь голова районної ради Василь Дан, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Турок, представники апарату районної ради і структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість та інші. Святкування розпочалося на урочистій ноті під звучання Державного Гімну України.

Із вітальним словом до гостей звернувся голова районної ради Василь Дан: «Ми живемо в історичний час змін та реформ, метою якої є побудова правової, демократичної, європейської країни з високим рівнем життя її громадян. Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за нашу Україну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім землякам і особливо нашим бійцям, які зараз зі зброєю в руках боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини. Слава Україні!»

Після вітальних слів керівництво району нагородили спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації депутатів райради і головних спеціалістів РДА за сумлінну, багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції.

Святкову атмосферу заходу доповнили учасники художніх колективів району та вихованців районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Вам також має сподобатись...