Відбулася дружня зустріч між учасниками ГО «Спілка учасників АТО «Рахівський Едельвейс»» та представниками відокремленого підрозділу «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»

11 серпня 2017 р. в малому залі засідань Рахівської районної ради відбулася дружня зустріч між учасниками ГО «Спілка учасників АТО «Рахівський Едельвейс»» та представниками відокремленого підрозділу «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Могилів-Подільському районі (Вінницька обл.). На зустрічі були присутні і представники місцевої влади: виконуючий повноваження голови Рахівської районної ради – Копич Іван Іванович та виконуючий обов’язки голови Рахівської районної державної адміністрації – Турок Віктор Степанович. З керівництва Могилів-Подільского району голова районної ради – Сірант Володимир Володимирович.
Учасники зустрічі обговорили найболючіші питання та поділились шляхами їх вирішення. В рамках угоди про співробітництво, підписаної між районами в минулому році, представники об’єднань також заключили відповідну угоду про співпрацю.

Вам також має сподобатись...