У ТОП-100 впливових людей Закарпаття представлено 11 депутатів облради

У вересні вийшов у друк щорічний журнал “Впливові ЛЮДИ Закарпаття 2017 ТОП-100″. Серед різних впливових закарпатців достойно представлена когорта обласних депутатів з головою регіонального парламенту та працівників облради.

Відтак одиннадцять обласних обранців, серед яких – очільник облради Михайло Рівіс та голова ОДА Геннадій Москаль, посіли почесні місця у таких номінаціях, як: “Закарпаття знакове” (Андрій Шекета), “Закарпаття авторитетне” (Михайло Рівіс та Йосип Борто), “Закарпаття: харизма” (Геннадій Москаль та Віктор Русин) “Закарпаття: стабільність” (Олександр Ледида, Василь Губаль, Іван Курах та Роман Шніцер, “Закарпаття інтелектуальне” (Василь Лазоришинець) і “Закарпаття креативне” (Денис Ман та керівник прес-служби облради Вікторія Сенгетовська). Найбільше депутатів від фракції БПП – 3 осіб, по двоє обранців – від «Батьківщини», «Єдиний центр» та «Опозиційний блок», і по одному – з «Відродження» та КМКС. Цікаво, що крайові парламентарі – з різних професій: екс-губернатори, лікарі, колишні керівники правоохоронної та митної установи, бізнесмени, посадові особи держустанов.

Як зазначено у передмові, “Список людей, що так чи інакше з’являються у публічному просторі Закарпаття, оновлюється, будемо відвертими, доволі мляво. Можна говорити про зміну (розширення чи звуження) «ареалу» їх впливовості, проте кілька десятків прізвищ неодмінно входять до сотні найзнаковіших роками поспіль.

Звичайно, є і рекордсмени – завсідники, без яких рейтинг впливових уже не уявляється. Однак, щороку вдається знайти і згадати «новачків» – тих, хто збурив соціум гарним вчинком, гучною заявою чи просто власним життям…

Так що ж таке «впливова людина»?! І яким набором критеріїв має володіти? Свій список ми склали, виходячи з власного досвіду, і, сподіваючись, здорового глузду, не оминувши ані інтелекту, ані моральних якостей. Його, без претензій на повну об’єктивність, і пропонуємо увазі читача.

Ця впливова колода гучних (і не надто) імен складена для того, аби ми не оминали і пам’ятали своїх земляків, які, власне, і творять щоденно історію краю і країни. Хто знає, можливо нинішні «королі» втратять свої корони, а «валети» здійснять справжній прорив до вершини «тузів”.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...