У Рахові підняли Державний Прапор України

Святкова програма, приурочена до Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України відбулася сьогодні, 23 серпня, на площі перед районною радою, де урочисто підняли Державний Пропор України.
Участь в даному заході взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, установ, організацій, служб району.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України, а школярі поклали корзини квітів до підніжжя пам’ятників «Воїнам-визволителям».
З вітальними словами до жителів та гостей міста звернулися в.о. голови райдержадміністрації Віктор Турок і в.п. голови районної ради Іван Копич та побажали миру, здоров’я, щастя, добра, достатку, сили і наснаги, а також з нагоди свята вручили відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтерам громадської організації «Спілка учасників АТО «Рахівський едельвейс»» Боднарюку Дмитру та Тулик Сніжані.
Окрім того, нагородили наймолодших учасників, а саме Томашук Павліну, Цопа Олександру та Максим’юка Олександра у рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч» під назвою «Величаю Вас, Карпати!» 28.06.2017 р., в ході якого відбулося сходження на найвищу вершину Українських Карпат та встановлено національний рекорд «Найдовший прапор України, піднятий на Говерлу».
Розважали глядачів танцями й піснями аматори народного самодіяльного оркестру пісні і танцю «Лісоруб» (керівник Володимир Шепета) та Рахівський народний духовий оркестр «Фермата».

Вам також має сподобатись...