Стартував Інвестиційний форум «Закарпаття- бізнес в центрі Європи»

Сьогодні, 12 жовтня у «Совиному гнізді», що в Ужгороді, відбулося урочисте відкриття Інвестиційного форуму «Закарпаття- бізнес в центрі Європи».

У форумі беруть участь представники дипломатичного корпусу іноземних держав, торгово-промислових палат, місцевого та закордонного бізнесу, керівники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування краю.  

З вітальним словом до присутніх звернулися голова ОДА Г.Москаль та голова облради М.Рівіс, Ужгородський міський голова Б.Андріїв та ін.

Як наголосив губернатор, форум відкриває широкі можливості для інвестування в економіку Закарпаття, що є унікальним куточком України, та  сприяє розвитку встановлених і  налагодженню нових  ділових контактів. Побажавши учасникам  плідної роботи, зазначив, що влада краю має до бізнесу один принцип: не втручатись у бізнес, де нема державної частки власності, ні контролюючим, ні правоохоронним органам, а сприяти його розвитку і зміцненню.

Михайло Рівіс від імені депутатів облради та від себе особисто висловив щиру вдячність за інтерес до нашого краю. Та наголосив, що  Закарпаття за інвестиційною привабливістю увійшло в десятку кращих серед регіонів України,  відмітив плідну працю департаменту економічного розвитку і торгівлі  та ініціативність його керівника – депутата облради Дениса Мана. Поділився інформацією  від представників всесвітньо відомих  компаній, які працюю на теренах Закарпаття, що на сьогодні середня зарплата на їх підприємствах настільки висока, що в наш край приїжджають працювати люди з центральної України і це радує. Як і те, що, нарешті, відроджується високоінтелектуальна складова на таких підприємствах.

-Попри всі проблеми і виклики, які стоять перед суспільством, ми рухаємось вперед, – наголосив М.Рівіс та  побажав усім присутнім позитивних вражень, нових цікавих і корисних знайомств, домовленостей на перспективу і конкретних напрацювань. І додав:

-Приїжджайте до нас, у нас – завжди тепла атмосфера, м’який інвестиційний клімат, дружні стосунки, затишок і комфорт. А це для бізнесу – надважливо.І нехай Береже вас Господь!

Вітали учасників форуму представники  UkraineInvest в Західній Україні та Румунського консульства в Солотвині.

Відтак відбулося офіційне підписання уже укладених угод.

Учасники форуму продовжити роботу у  3-х пленарних засіданнях і панельних дискусіях. Серед виступаючих – відомі науковці, підприємці, посадовці, експерти, консультанти проектів та ін.

Перше пленарне засідання присвячене питанню «Інвестиції та економіка», де модератором –  директор департаменту  економічного розвитку і торгівлі, депутат облради Денис Ман.

На другому пленарному засіданні обговорено питання: «Стала енергетична політика-передумова для енергозбереження та енергоефективності», де головуючим – директор департаменту ЖКГ, будівництва та інфраструктури  ОДА Едуард Маляр.

Третє пленарне засідання присвячене темі «Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентоздатність та новизна», де головував ст. викладач кафедри  туристичної інфраструктури та сервісу ДВНЗ «УжНУ»  Олександр Коваль.

На переконання Дениса Мана, проведення цього форуму дало можливість привернути додаткову увагу європейської спільноти до торговельно -економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.

Прес-служба облради

Вам також має сподобатись...