Рахівщину відвідала представницька делегація з Чеської Республіки

Вчора, 7 червня 2017 року, голова Рахівської районної ради Василь Дан, голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба та мер міста Рахова Віктор Медвідь радо зустріли представницьку делегацію з Чеської Республіки.

У складі делегації: Ян Сланечка – заступник голови об’єднання добровільних пожежників Чехії, Сілезії та Моравії, Петер Бенеш – начальник державної пожежної охорони Краю Височина, Роберт Валаль – директор підприємства «Пожежна безпека», Катаріна Свободова – начальник канцелярії гетьмана Краю Височина.

Чеські пожежники побували в Рахівському пожежно-рятувальному підрозділі, де ознайомилися зі специфікою роботи місцевих рятувальників, оглянули техніку та спорядження, що використовується для ліквідації надзвичайних ситуацій та порятунку людей, зокрема нещодавно придбаний сучасний пожежний автомобіль, який викликав у них щире захоплення. Також колеги з Чехії подарували працівникам ДСНС плаваючу мотопомпу, яка, через свою компактність та здатність триматися на воді, даватиме можливість забезпечувати безперебійну подачу води в осередок пожежі навіть у важкодоступних місцях.

Вам також має сподобатись...