Привітали пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ

Вчора, 21 грудня, у великому залі Рахівської районної ради зібрались пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ Рахівщини – ті, хто своєю долею обрав нелегку службу та віддав їй не один десяток років. В урочистостях взяли участь голова Рахівської районної ради Василь Дан, голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба, голова Рахівського районного об’єднання ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ України Микола Шемота, начальник Рахівського відділення поліції Тячівського ВП ГУ НП в Закарпатській області Михайло Палкуш, ветерани та пенсіонери.

Зі словами глибокої вдячності до ветеранів звернулися очільники району Василь Дана та Павло Басараба. Вітаючи зі святом подякували їм за багаторічну працю, мужність та героїзм, за відданість службовому обов’язку та готовності до самопожертви заради безпеки громадян. Побажали добра, миру і людської шани та спільними грамотами нагородили ветеранів за багаторічну сумлінну працю в органах внутрішніх справ та з нагоди Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ України.

Начальник Рахівського відділення поліції Михайло Палкуш приєднався до щирих привітань та нагородив ветеранів пам’ятними медалями. Ветерани вітали один одного, згадували роки служби та ділились власними враженнями. Миті їхнього спілкування та радості єднання збережуться на фото ще на довгі роки пам’яті та спогадів.

Вам також має сподобатись...