Позачергова сесія Рахівської районної ради VІІ скликання

Сьогодні, 26 червня 2017 року, відбулася позачергова сесія Рахівської районної ради VІІ скликання під головуванням голови районної ради Василя Дана. У роботі якої взяли участь голова районної державної адміністрації Павло Басараба, заступник голови районної ради Іван Копич, керівники установ та організацій району, голови населених пунктів, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

Перед початком роботи сесії, голова районної ради Василь Дан напередодні святкування Дня Конституції України привітав усіх присутніх з цим визначним державним святом.

– Всі ми прагнемо, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє, щоб задекларовані наші права стали реальністю. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою. Бажаю вам, щоб у своєму конституційному розвитку наша держава завжди дотримувалась норм та положень основного закону. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії, – зазначив очільник району Василь Дан.

На порядок денний було винесено одне питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік затвердженого рішенням районної ради 22 грудня 2016 року № 204 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами від 16 березня, 13 квітня, 24 травня, 16 червня 2017 року) з яким виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ластовичак.

Після обговорення по даному питанню було прийняте відповідне рішення.

Вам також має сподобатись...