На особистий прийом громадян до Михайла Рівіса прийшли краяни з різноманітними наболілими проблемами

У перший день весни голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс згідно графіку провів особистий прийом громадян. До нього звернулося 29 мешканців краю з різноманітними наболілими проблемами. Люди приїхали з різних районів, зокрема, з Мукачівщини, Перечинщини, Свалявщини, Іршавщини, Ужгородщини та обласного центру Закарпаття.

Серед питань, які порушувалися перед очільником крайового парламенту – продовження договору оренди аптеки у с.Ракошино, врегулювання земельних відносин тощо. Але левова частка поданих краянами заяв стосувалася надання матеріальної допомоги на проведення різних складних операцій, придбання ліків, покращення побутових умов тощо.

Так, пан Василь з с. Кальник (Мукачівський р-н), інвалід ІІ групи конче потребує матеріальну допомогу на ліки. Внутрішньопереміщена особа Ганна К., яка зараз живе в Ужгороді, також інвалід І групи звернулася по матеріальну допомогу. Пенсіонерка Ольга К. з Ужгорода після операції на серце не має достатньо коштів для реабілітації, інша пенсіонерка Ганна К. з обласного центру через малу пенсію не може придбати необхідні медпрепарати.

Звернулася до п.Рівіса і вдова Марія с.Тур’я Ремети (Перечинський р-н), в якої помер чоловік – учасник АТО, який під час бойових завдань отримав невиліковне захворювання. Наразі жінка сама важкохвора і потребує матеріальної допомоги. А пенсіонерка Марія У. з с.Анталовці (Ужгородський р-н) не має достатньої суми коштів на проведення операції із заміни тазобедреного суглобу. Василь Л. з с. Плоске (Свалявський р-н), учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інвалід ІІ-ї групи також звернувся по матеріальну допомогу на лікування.

На усі звернення Михайло Рівіс надав відвідувачам необхідну часткову матеріальну допомогу, а також детальні роз’яснення щодо можливих варіантів розв’язання їхніх проблем, зокрема й щодо питань, які не відносяться до компетенції обласної ради. Так, жителька столиці України звернулася до голови облради допомогти їй віднайти доньку, яку всиновили інші батьки, та вирішити майнове питання у м.Ужгород.

Окремі звернення були направлені для розгляду виконавчим органам влади.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...