Гучними оплесками зустрічали олімпійців у сільському клубі Чорної Тиси

23 березня, у приміщенні Чорнотисянського сільського клубу, селяни гучними оплесками зустрічали своїх перших спортсменів, які взяли участь в Олімпійських іграх.

Іван Ковбаснюк – український гірськолижник, член збірної України на Олімпійських іграх і Сергій Романюк – український гірськолижник. Ними пишається Рахівщина.

Чимало вдячних слів пролунало на адресу спортсменів. Голови райадміністрації і райради Павло Басараба і Василь Дан, вручили хлопцям подарунки і грошові винагороди. Відзначили олімпійців і їхні вболівальники – голови Чорної Тиси і Ясіня Іван Павлючок та Едуард Зелінський, члени асоціації підприємств лісопереробників ,,Біла Тиса”, керівництво Ясінянського лісгоспу.

– Той рівень, на якому олімпійці України представляють нашу державу на олімпіадах, викликає щире захоплення і безмежну вдячність, адже часто-густо ці, без сумніву, герої забезпечують тренування та екіпірування власними силами, на власному ентузіазмі та ентузіазмі друзів, тренерів, членів родини, – підкреслив Василь Дан.

– Ми дуже пишаємося нашими олімпійцями, які мають надзвичайну силу волі та гідно представили Україну на Олімпіаді! Кожен з них – справжній герой! Думаю, що це перемога, про яку ми мріяли – щоб про Рахівщину почули у світі, – зазначив Павло Басараба.

Сергій Романюк вже пообіцяв готуватися до наступних змагань, ними стане олімпіада у Китаї.

Вам також має сподобатись...