Депутати облради підтримали ініціативу щодо переведення Виноградівського «Хоспісу» в оперативне управління департаменту охорони здоров’я

Під час роботи восьмої сесії облради депутати традиційно у своїх запитах порушували питання, які тривожать людей на місцях.

Так, обласний обранець, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман у своєму депутатському запиті просив  виділити кошти з обласного бюджету для фінансування капітального ремонту покрівлі будинку в смт Солотвино, що на вул.Європейській, 12, Тячівського району.

Владіслав Поляк клопотав про вирішення проблемних питань з ефективного функціонування відділення паліативної допомоги «Хоспіс» Виноградівського геріатричного пансіонату.

«Я,  як депутат облради, розуміючи актуальність паліативної медицини в нашому краї, бачу проблему в тому, що станом на 1 вересня 2017 року відділення паліативної допомоги «Хоспіс» Виноградівського геріатричного будинку знаходиться у сфері управління департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА, тобто функціонує не зовсім за призначенням», – наголосив депутат, додавши, що паліативна допомога згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) – це сучасний напрямок медичної допомоги, що застосовується щодо пацієнтів з важкими невиліковними хворобами. Знаходячись в управління соцзахисту населення, пацієнти відділення паліативної допомоги «Хоспіс» Виноградівського геріатричного будинку не отримують відповідного медикаментозного лікування, а саме: знеболювальні наркотичні препарати.

Тому Владіслав Поляк просить вжити заходів щодо переведення відділення паліативної допомоги «Хоспіс» в оперативне управління департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА, аби сприяти в забезпечення ліцензії на придбання та використання препаратів для знеболення паліативних пацієнтів, тим самим допомогти родичам та обмежити страждання хворих нашого краю і сприяти функціонуванню «Хоспісу» за призначенням.

Запити були підтримані більшістю голосів та скеровані до обласної державної адміністрації для розгляду.

Прес-служба облради

Вам також має сподобатись...