Депутатський корпус Закарпатської облради наполіг на збільшенні зарплат лікарям

З цього приводу обласні обранці направили відповідне звернення до Верховної Ради України, і відповідь не забарилася…

У листі, підписаному головою комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольгою Богомолець, йдеться про те, що до них надійшло звернення від Закарпатської облради щодо необхідності підвищення заробітної плати медичним працівникам та збільшення обсягу медичної субвенції на забезпечення виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я. До слова, аналогічне звернення до парламенту надіслала і Тернопільська облрада.

Як зазначається у зверненнях, запровадження нових підходів у розрахунку мінімальної заробітної плати призвело до того, що працівники некваліфікованої праці (прибиральники, сторожі, двірники та інші) та висококваліфікований персонал (лікарі, медичні сестри, фельдшери ті інші) отримують однакову заробітну плату. Це призвело до соціальної напруги в колективах працівників закладів охорони здоров’я та відтоку кадрового потенціалу медичних працівників.

Тож, «комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я просить відповідні центральні органи виконавчої влади проаналізувати ситуацію, що склалася із виплатою заробітної плати медичним працівникам, віднайти шляхи вирішення питання належної оплати праці медичних працівників та вжити відповідних заходів реагування, у т.ч. при підготовці змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» збільшити обсяг медичної субвенції на оплату праці працівникам закладів охорони здоров’я», – сказано у листі.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...