День Збройних сил України, День волонтера та День місцевого самоврядування – три свята, що тісно переплелися

6 грудня у залі засідань Рахівської районної ради урочисто відзначили День Збройних Сил України, День волонтера та День місцевого самоврядування. Сьогодні ці свята, як ніколи переплелися воєдино, як вияв прагнень до миру та злагоди.
Участь в святкових заходах взяли голова Рахівської районної ради Василь Дан, перший заступник голови Рахівської райдержадміністрації Віктор Турок, міський голова Віктор Медвідь, військовий комісар Василь Гаджега, депутати Рахівської районної ради, військовослужбовці, волонтери, сільські та селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради, учнівська молодь та інші.
У своїй промові очільник району Василь Дан привітав героїв сьогодення і тих, хто долаючи всі перепони, щиро допомагає їм у службі. Подякував усім військовослужбовцям, волонтерам та депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування за патріотизм, відповідальність, самовідданість, професійну майстерність, невичерпну енергію та наснагу, побажав життєвих гараздів та нових подвигів у благородній справі служіння Україні та її народу.
Військові, волонтери та кращі працівники органів місцевого самоврядування приймали вітання та спільні грамоти за зразкову службу і сумлінну працю від обласної ради та обласної районної державної адміністрації, районної ради і районної державної адміністрації.
Урочистості супроводжувались виступами художніх колективів району і вихованців районного будинку дитячої та юнацької творчості. Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними та хореографічними композиціями цих колективів.

Вам також має сподобатись...