31-ша річниця Чорнобильської АЕС

27 квітня, у великому залі Рахівської райдержадміністрації відбулися урочистості, присвячені 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Після виконання Гімну України, учасники вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя під час трагедії Чорнобиля.

З нагоди свята до присутніх у залі звернулися голови Рахівської районної ради Василь Дан та Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба.

«Схиляймо голови перед подвигом тих, хто поклав своє життя у цій боротьбі, зберігаймо пам’ять Чорнобиля і вшановуймо мужність тих співвітчизників, хто живе сьогодні з нами. Бажаю всім доброго здоров’я, щастя, добробуту та впевненості у завтрашньому дні», – наголосив у своєму виступі Василь Дан.

«Саме сьогодні ми повертаємося пам’яттю і серцем до трагічних подій, аби віддати шану та вдячність тим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього людства. Завдяки мужності та героїзму, ви врятували від наслідків найстрашнішої в історії людства техногенної катастрофи мільйони життів, чим здобули щиру вдячність всього світу», – сказав Павло Басараба.

Керівники району спільними грамотами нагородили жителів району за мужність, самовідданість, високий професіоналізм та активну роботу по ліквідації наслідків аварії, а саме: Базюка Василя Олексійовича (смт. Ясіня), Колачука Юрія Степановича (с. Білин), Бочкора Івана Васильовича (м. Рахів), Тушер Досю Степанівну (м. Рахів), Карабчука Василя Васильовича (с. Чорна Тиса).

Після урочистої частини відбувся святковий концерт на патріотичну тематику.

Вам також має сподобатись...