Про проведення конкурсу з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад

    І Н Ф ОР М А Ц І Я      

Про проведення конкурсу з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад .

1.Назва об’єкта оренди і його місцезнаходження : підвальне приміщення площею  94, 79 м.кв. розташоване за адресою м.Рахів, вул.Миру. 34.

Балансоутримувач: Рахівська районна рада.

 Основні умови проведення конкурсу:

        1.Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно із стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – квітень 2020  року  становить  без урахування ПДВ –  3758,42 грн. на місяць при використанні об′єкта для розміщення складських приміщень (орендна ставка 15 %).

        2.Строк оренди 5 років.

        3. Протягом місяця після укладення договору застрахувати орендоване майно не менше, ніж на його вартість за звітом про оцінку, на користь балансоутримувача у порядку, визначеному чинним законодавством.

       4.Забезпечувати збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню, псуванню, утримувати майно у порядку, передбаченому санітарними нормами та  правилами пожежної безпеки.

       5. Здійснення  поточного   ремонту  орендованого приміщення.

       6. Зазначення мети використання.

       7. Компенсація Балансоутримувачу протягом 10 календарних днів з дати підписання договору оренди переможцем конкурсу витрат на  виготовлення звіту про незалежну оцінку замовнику названого звіту.

       Конкурс проводиться  з використання відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.

      Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому  забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

       Конкурс буде проведено  о 10.00 год. 25 травня 2020 року за адресою м.Рахів,вул.Миру,1, IV-й поверх ,53 кабінет (відділ комунального майна та з питань захисту прав споживачів)

       Кінцевий термін прийняття заяв  – до  15 травня  2020 року.

       Для участі у конкурсі учасник конкурсу подає  на розгляд конкурсної комісії такі документи:

  а) для учасників, які є юридичними  особами :

  • заяву на участь у конкурсі;
  •  документи ,що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • посвідчені нотаріусом копії установчих документів ;
  • звіт про фінансові результати учасника конкурсу з урахування дебіторської і кредиторської заборгованостей;

б) для учасників ,які є фізичними особами :

 – копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу;

 – свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності;

– декларацію про доходи або завірену  в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи – платника єдиного податку.

     Конкурсні пропозиції та інші матеріали учасників конкурсу надаються у конвертах із написом „ На конкурс”, запечатаних печаткою учасника конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція щодо якого вноситься учасником  в день проведення конкурсу.

Вам також має сподобатись...