Вчетверте відзначили День Гідності та Свободи

Урочиста програма, приурочена до Дня Гідності та Свободи відбулася сьогодні, 21 листопада, у великому залі засідань районної ради, на якій вчетверте вшанували громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Участь в даному заході взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, установ, організацій, служб району.
Героїв Майдану і воїнів-захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання, а школярі поклали корзини квітів до меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Петру Гаджі, а також воїнам, які загинули у зоні АТО: Олексію Калинюку, Василю Мартинюку, Михайлу Марфічу.
З нагоди свята голова районної ради Василь Дан та голова райдержадміністрації Павло Басараба висловили вдячність солдатам запасу Дмитру Боднарюку, Роланду Басарабі, Івану Леті, молодшому сержанту запасу Мирославу Лембаку, солдатові Роману Томашуку та нагородили їх спільними грамотами за проявлену відвагу, мужність, патріотизм і сміливість в боротьбі за вільну і незалежну Україну під час проведення антитерористичної операції.
Після урочистої частини відбувся святковий концерт на патріотичну тематику.

Вам також має сподобатись...