Засідання колегії райдержадміністрації

29 березня голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у роботі засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний колегії було винесено чотири питання, а саме:  публічний звіт голови Рахівської районної державної адміністрації «Про діяльність райдержадміністрації у 2016 році»; про стан благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району; про виконання делегованих органам місцевого самоврядування повноважень органів виконавчої влади виконкомами  Діловецької, Лужанської, Водицької сільських рад; про проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2017 року.

По першому питанню порядку денного доповідав голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба, який поінформував присутніх про основні напрямки діяльності очолюваного ним органу виконавчої влади за 2016 рік, про проблемні питання, а також про те, що вдалося реалізувати за звітній період.

Зі станом благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району присутніх ознайомив начальник відділу інфраструктури, ЖКГ та будівництва управління економічного розвитку РДА М.Штефура.

Керівник апарату райдержадміністрації О.Вайнагій ознайомила присутніх із діяльністю Діловецької, Лужанської, Водицької сільських рад в частині виконання ними делегованих їм повноважень, а В.Гаджега, військовий комісар Рахівського райвійськкомату – про хід весняного пизову.

У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ району, голови самоврядних органів.

Керував роботою колегії голова райдержадміністрації П. Басараба.

Вам також має сподобатись...