Районні обранці зібралися на останню в цьому році сесію

Сьогодні, 21 грудня, у сесійній залі районної ради районні обранці зібралися на останню в цьому році чергову тринадцяту сесію Рахівської районної ради VII скликання. На розгляд депутатів було підготовлено понад двадцять питань порядку денного.
Головуючий на засіданні очільник Рахівської районної ради Василь Дан на початку пленарного засідання висловив щирі співчуття рідним і близьким загиблого рахів’янина Тимофія Геніша, який загинув під час обстрілу під Горлівкою та вшанували хвилиною мовчання українських воїнів, які боронили Україну від агресора.
Також Василь Іванович привітав художнього керівника самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю «Лісоруб» Великобичківського будинку культури, начальника відділу культури Рахівської РДА Володимира Шепету зі званням «Заслуженного працівника культури України», а заступник голови районної ради Іван Копич зачитав листи, які надійшли до районної ради у міжсесійний період.
Першим питанням даного пленарного засідання був звіт голови районної державної адміністрації «Про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень». Павло Басараба розповів депутатам про виконану роботу, про проекти які вдалося реалізувати за звітній період у різних галузях та напрямках. Присутні схвально віднеслися до звіту голови державної адміністрації, адже не дивлячись на складні умови сучасності, завдяки активній позиції райдержадміністрації та райради, вдалося зберегти в Рахівському районі позитивні тенденції подальшого розвитку. Павло Васильович детально висвітлив питання і в результаті поіменного голосування звіт було затверджено, що викликало аплодисменти залу.
Також на пленарному засіданні сесії розглядалася інформація керівника Тячівської місцевої прокуратури «Про результати діяльності Тячівської місцевої прокуратури на території Рахівського району за одинадцять місяців 2017 року», заслухавши Степана Жовніра, у депутатів виникли ряд питань. Зокрема попросили тримати на особливому контролі хід справ з розслідування резонансних злочинів, які було зроблено в районі.
Начальник Рахівського відділення поліції Тячівського ВП ГУ НП в Закарпатській області Михайло Палкуш інформував «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в районі у 2017 році». У своєму виступі Михайло Ілліч зазначив, що завдяки злагодженій роботі особового складу у районі, протягом звітного періоду громадяни помічають зменшення кількості злочинів та суттєво знизився показник правопорушень скоєних у громадських місцях.
Серед питань, що розглядалися на даній сесії були питання про районні програми, про затвердження штатного розпису та кошторису на утримання комунальних установ, про районний бюджет на 2018 рік та інші. В цілому робота сесії пройшла в конструктивному руслі. Депутати прийняли відповідні рішення по всіх питаннях порядку денного.
На завершення голова районної ради Василь Дан подякував депутатам за натхненну та плідну працю, за те, що щодня і щогодини докладали всіх зусиль задля процвітання і прославлення прекрасної гірської Рахівщини та привітав із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, побажав добра і щастя, миру і злагоди, успіхів і достатку в Новому році.

Вам також має сподобатись...