Нарада з керівниками комунальних підприємств

Сьогодні голова районної ради Василь Дан провів нараду з керівниками комунальних підприємств. Основними питаннями які обговорювалося, були про сучасний стан та перспективи роботи  підприємств у поточному році та про основні аспекти Закону України “Про запобігання корупції”.

З основними аспектами антикорупційного законодавства присутніх ознайомила головний спеціаліст з юридичного забезпечення виконавчого апарату ради.  Надала роз’яснення відносно нових норм законодавства які відносяться до роботи посадових осіб підприємств.

Керівники розповіли про результати роботи в минулому році, плани роботи підприємств на 2017 рік, та про проблеми з якими стикаються. Підбиваючи підсумки наради голова районної ради Василь Дан зазначив:

         – Слід відмітити що фінансово – господарські показники “Бюро технічної інвентаризації” та “”Архітектура – плюс” за 2016 рік, значно покращилися у порівнянні з попереднім періодом. Активізувалася робота в Агенції регіонального розвитку Рахівщини, що дозволить долучитися до участі у ряді транскордонних програм, в першу чергу програмі “Єврорегіон-Карпати”. Редакція районної газети “Зоря Рахівщини”, не дивлячись на сучасні тенденції зниження попиту друкованих видань і ряд інших обставин, зберегла популярність видання та забезпечила стабільну роботу підприємства. Стало працює також і комунальне підприємство “Трудовий архів”. В цілому динаміка роботи комунальних підприємств району за 2016 рік є позитивною. Необхідно прикласти зусилля що у поточному році темп не був втрачений. Районна рада вам завжди готова в цьому сприяти і при необхідності допомагати.

Вам також має сподобатись...