Очільник району Рахівщини взяв участь у виїзному засіданні обласної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

У п’ятницю, 16 березня, голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у виїзному засіданні обласної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради, яке відбулося у Свалявському районі на базі санаторію «Квітка Полонини», що в с. Солочин.

У ході засідання були обговорені питання про стан, охорону та перспективи ефективного використання мінерально-сировинних ресурсів області, а також про роль і завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області з ефективного використання туристично-рекреаційних можливостей Закарпаття.

Провів зібрання очільник обласної ради Михайло Рівіс. Участь у заході взяли представники органів самоврядування Полтавщини на чолі із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким, представники виконавчого апарату Закарпатської обласної ради, голови районних рад, міські та селищні голови, а також голови окремих об’єднаних територіальних громад.

Учасники зустрічі активно обговорили всі питання, брали завзяту участь в обговоренні та дискусії, ділилися своїм досвідом, задавали запитання.

Підбиваючи підсумки засідання, Михайло Рівіс подякував членам Координаційної ради за активність, гостям – за успішні і прогресивні досвіди.

Вам також має сподобатись...