Постійні комісії Рахівської районної ради розглядали питання деcятої сесії

12 травня 2017 року голова Рахівської районної ради Василь Іванович Дан  підписав розпорядження про скликання десятої сесії Рахівської районної ради VII скликання. Пленарне засідання розпочнеться 24 травня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради (м. Рахів, вул. Миру, 1).

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень сьогодні, 22 травня 2017 року, відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради, в яких взяли участь депутати, що входять до складу комісій з питань бюджету; охорони здоров’я та соціального захисту громадян; промислової політики, підприємництва, банківської діяльності та інвестицій; освіти, культури, спорту, молодіжної політики та духовності; регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності та правопорядку; розвитку туризму, рекреації та прикордонного співробітництва. У роботі комісій також взяли участь голова райдержадміністрації Павло Басараба та доповідачі з питань порядку денного.

На розгляд депутатів було винесено ряд питань, серед яких внесення змін до діючих та затвердження нових програм, звіт про роботу Рахівського районного реабілітаційного центру для інвалідів, внесення змін до районного бюджету та інші.

Вам також має сподобатись...