Постійні комісії Рахівської районної ради продовжили розглядати питання деcятої сесії

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень сьогодні, 23 травня 2017 року, депутати, що входять до складу комісій з питань екології та використання природних ресурсів, управління майном та приватизації, агропромислового комплексу, земельних ресурсів та розвитку села на спільному засіданні постійних комісій Рахівської районної ради продовжили розглядати питання порядку денного чергової десятої сесії, зокрема, про  внесення змін до діючих та затвердження нових програм, звіт про роботу Рахівського районного реабілітаційного центру для інвалідів, внесення змін до районного бюджету та інші.

Також сьогодні о 12.00 відбулося засідання Президії Рахівської районної ради, участь у роботі якої взяли голови постійних комісій та представники фракцій політичних сил, представлених в районній раді. Вів засідання голова Президії районної ради Василь Дан.

На засіданні обговорювалися підготовлені на розгляд десятої сесії проекти рішень та пропозиції, висловлені на засіданнях комісій. Всього до порядку денного засідання сесії  погоджено 16 питань. Всі вони пройшли детальне обговорення на засіданнях постійних комісій, до проектів рішень включені пропозиції депутатів та внесені відповідні зміни.

Вам також має сподобатись...