Керівники району взяли участь у відзначенні Дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування

06 грудня, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення одразу трьох свят – Дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь керівники району, голова районної ради Василь Дан і перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок.

urochyst-1Захід розпочали з хвилини мовчання за полеглими на війні.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, голова Районної ради Василь Дан зазначив.

– Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

-Звертаюся  до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо Українське військо сильне Вами.

urochyst-2– Звертаюсь до депутатів усіх рівнів рад та до всіх, хто працює в органах місцевого самоврядування з найщирішими словами привітання. Адже місцеве самоврядування – це вибір вільних громадян, які довіряють, обраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями.

– Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля миру, добра і благополуччя Українського народу.

urochyst-3З нагоди відзначення даних свят керівники району вручили понад 50 нагород військовослужбовцям які брали участь в обороні Дебальцева та Іловайська, Обласні та районні грамоти та подяки отримали представники органів місцевого самоврядування та волонтери.

Вам також має сподобатись...