В селищі Ясіня стартував другий відкритий конкурс-фестиваль мистецтв «Гуцульська родина – 2017»

У самому серці Карпат, 3 травня, в селищі Ясіня стартував другий відкритий конкурс-фестиваль мистецтв «Гуцульська родина – 2017», на урочистому відкритті якого із великим задоволенням побували голови Рахівської районної ради Василь Дан та Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба.

Слід зазначити, що цьогоріч конкурс-фестиваль проходить в рамках святкування року Гуцульщини на Закарпатті.

Організатором фестивалю є голова Правління громадської організації «Гуцул і Компанія» Василь Клочуряк. Фестиваль проводиться за підтримки: Закарпатської ОДА, Закарпатської обласної ради, Рахівської районної ради, Рахівської районної державної адміністрації, відділу культури і туризму Рахівської РДА, Ясінянської селищної ради, Ясінянської дитячої школи мистецтв.

Конкурс-фестиваль мистецтв відбувається з метою підтримки, розвитку, популяризації, збереженню, пропаганди, відродження народних промислів та ознайомлення самобутніх культурно-історичних традицій, духовної та матеріальної гуцульської культури, в широких колах дитячої, юнацької та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів та виявлення найбільш сильних виконавців в різних напрямках мистецтва.

Гостинно і сердечно учасників фестивалю привітали голови Рахівської районної ради Василь Дан та Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба, зазначивши, що пишаються творчими людьми району, які метою свого життя поставили збереження і відродження народних промислів та культурно-історичних традицій. Також після виконання дорученої їм  почесної місії – перерізання стрічки, очільники району нагородили спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації громадських активістів селища та організаторів свята.

Вам також має сподобатись...